IQ HOME - komfort
Instalací IQ HOME získáte pomocníka, který se postará nejen o bezpečnost, ale i o ekonomickou regulaci vytápění, řízení závlahy na zahradě a další nezbytné činnosti pro zlepšení kvality bydlení.
IQ HOME - bezpečí
Jednou z největších deviz IQ HOME je bezesporu schopnost špičkového zabezpečení Vašeho domova. Kromě komfortu a ekonomického provozu domu tak můžete střežit sebe, své blízké, i svůj majetek.
IQ HOME - úspora
IQ HOME je pro své vlastnosti předurčený jako účinný nástroj pro řešení ekonomiky bydlení. Důvodem je možnost velmi účinné regulace topení a úspory vyplývající z možnosti analýzy dlouhodobého monitorování spotřeby všech energií.
 

IQ HOME - bezpečí

Jednou z největších deviz IQ HOME je bezesporu schopnost špičkového zabezpečení Vašeho domova. Kromě komfortu a ekonomického provozu domu tak můžete střežit sebe, své blízké, i svůj majetek.

Technologie elektronického zabezpečovacího systému umožňuje ochránit před vniknutím veškeré prostory vybavené detektory. Narušení objektu je indikováno opticky a akusticky LCD dotykovým panelem a podle naprogramování je přenášeno na PCO, mobilní telefony apod. Systém je libovolně nastavitelný, což umožňuje využít pohybové detektory i k ovládání světel v interiéru a exteriéru. Technologie elektronického zabezpečovacího systému je ovládána standardními ovládacími prvky IQ HOME (LCD dotykový panel, elektronické klíčenky s plovoucím kódem, identifikační karty, internet, mobilní telefon). Všechny poplachové události a informace o změnách stavu systému jsou zaznamenány do paměti a po autorizaci dostupné na LCD panelu nebo přes internet.

Protipožární systém – detektory umístěné v domě dokáží zachytit nejen pohyb nežádoucích osob, nýbrž i požár a včas tak varovat osoby v domě, případně vyslat varovný signál například do Vašeho mobilního telefonu.

Elektronická kontrola vstupu – IQ HOME umožňuje pomocí základních identifikačních prvků (elektronické klíčenky, identifikační karty, LCD dotykový panel) selektivně vstupovat do vyhrazených částí domu a přilehlých pozemků. Pomocí elektronických médií lze snadno ovládat přístupové brány a branky na hranicích pozemku, vrata do garáží, vchodové dveře do domu a další technologie dle potřeby uživatele. Všechny aktivity jednotlivých uživatelů (oprávněné i neoprávněné) jsou systémem zaznamenány a po autorizaci dostupné na LCD panelu nebo přes internet.

Videovrátný - umožňuje přes LCD dotykový panel audio a video komunikaci s návštěvou s možností aktivace elektronicky ovládaných zařízení pro zajištění vstupu do domu či vjezdu na pozemek.

Tísňové volání – pomocí tlačítka na LCD dotykovém panelu nebo dálkovým ovladačem je možné aktivovat komunikační kanál pro tísňové volání. Dle nakonfigurování systému je možné nastavit poplach jako tichý (pouze vyrozumění ostrahy, PCO apod.) nebo hlasitý s aktivací připojených akustických zařízení.

Zdravotní tíseň – pomocí tlačítka na LCD dotykovém panelu nebo dálkovým ovladačem je možné aktivovat komunikační kanál pro přivolání zdravotní pomoci.

IQ HOME může na LCD panelu zobrazit on-line náhled až na 4 IP kamery. Umístění kamer je omezeno pouze přítomností datové sítě a možnostmi jejich napájení.

     
 
Novinky na email
Zadejte váš email
 
Rychlý kontakt

736 504 210

alimex@alimex.cz

     
 


     
 
 
 
 
Copyright © Alimex.cz - Všechna práva vyhrazena | Design: Devize | Powered E-Works