IQ HOME - komfort
Instalací IQ HOME získáte pomocníka, který se postará nejen o bezpečnost, ale i o ekonomickou regulaci vytápění, řízení závlahy na zahradě a další nezbytné činnosti pro zlepšení kvality bydlení.
IQ HOME - bezpečí
Jednou z největších deviz IQ HOME je bezesporu schopnost špičkového zabezpečení Vašeho domova. Kromě komfortu a ekonomického provozu domu tak můžete střežit sebe, své blízké, i svůj majetek.
IQ HOME - úspora
IQ HOME je pro své vlastnosti předurčený jako účinný nástroj pro řešení ekonomiky bydlení. Důvodem je možnost velmi účinné regulace topení a úspory vyplývající z možnosti analýzy dlouhodobého monitorování spotřeby všech energií.
 

Vítejte na stránkách IQ HOME

Společnost Alimex, kterou lze považovat za českého experta v oblasti zabezpečovacích zařízení, vyvinula své chytré řízení domácností.

IQ HOME je nástrojem pro inteligentní automatizaci domů a bytů a je optimálním řešením na míru pro všechny příznivce moderních technologií a centralizovaných ovládacích zařízení propojených s multimediálními nosiči.

IQ HOME je pro své vlastnosti předurčený jako účinný nástroj pro řešení ekonomiky bydlení, špičkového zabezpečení objektu a v neposlední řadě přispívá k výraznému zlepšení komfortu a kvality bydlení.

     
 
Novinky na email
Zadejte váš email
 
Rychlý kontakt

736 504 210

alimex@alimex.cz

     
 


     
 
 
 
 
Copyright © Alimex.cz - Všechna práva vyhrazena | Design: Devize | Powered E-Works